Specjalista ds. logistycznej obsługi Klienta - Warsaw, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background
    Opis
    Specjalista ds. logistycznej obsługi Klienta (k/m)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zapraszamy do dołączenia do zespołu Customer Services naszego wieloletniego Klienta, jako Specjalista ds. obsługi Klienta (k/m)

    Nasz Klient to międzynarodowa firma o włoskich korzeniach i przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Może pochwalić się ponad 50 znanymi markami z branży FMCG, co czyni tę pracę nie tylko interesującą, ale także pełną wyzwań i możliwości rozwoju.

    Będziesz pełnić rolę dyrygenta w procesie logistycznym, zapewniając, że produkty dotrą do Klienta w odpowiednim czasie i miejscu. Twój wkład pozwoli utrzymać naszemu Klientowi reputację jako niezawodny partner biznesowy.

    Jeśli masz doświadczenie na stanowisku Customer Service Specialist i potrafisz zapewnić, że Klient otrzyma zamówiony produkt, dbając przy tym o najwyższą jakość obsługi, to Aplikuj

    Dołącz do zespołu i wspólnie kreujmy doskonałe doświadczenia dla klientów w Polsce

    Zadania:

    Procesowanie zamówień od Klientów,

    Koordynowanie procesu dostarczenia towaru do Klienta,

    Współpraca z magazynem w Centrali we Włoszech i organizacja odbioru towaru.

    Wystawianie faktur dla Klientów.

    Procesowanie reklamacji.

    Przygotowanie prognoz wraz z działem sprzedaży.

    Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

    Dbanie o właściwą jakość obsługi klientów.

    Przygotowaliśmy dla Ciebie:

    Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej Firmie przy ciekawych projektach

    Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

    Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy i hybrydowy system (2 dni pracy z domu/na tydzień)

    Kulturę organizacyjną opartą na współpracy.

    Benefity: Karta sportowa i Ubezpieczenie medyczne.

    Okolicznościowa paczka z najlepszymi produktami firmy.

    Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie doświadczonego zespołu.

    Zatrudnienie od ewentualnie od

    Wymagania:

    Wykształcenie wyższe (mile widziane w logistyce lub pokrewne).

    Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2.

    Znajomość systemów typu Dynamics 365 Business Central i Edison - mile widziana.

    Wysokie umiejętności komunikacyjne i swoboda w kontaktach z klientami.

    Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.

    Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

    Analityczność i zorientowanie na szczegóły.

    Umiejętność współpracy w zespole.

    Dziękujemy za zapoznanie się z ogłoszeniem i zapraszamy do aplikowania.