Księgowa / Księgowy - Ruda Śląska, Polska - BES Sp. z o.o.

    BES Sp. z o.o.
    BES Sp. z o.o. Ruda Śląska, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Opis stanowiska

    analiza i księgowanie dokumentów

    sporządzenie deklaracji VAT oraz JPK-VAT, CIT

    sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

    współpraca z Klientami

    współpraca z Urzędami i innymi instytucjami

    współpraca w zespole

    Wymagania

    min. 3 letniego doświadczenie w pełnej księgowości,

    znajomości programów Insert mile widziana

    znajomości pakietu Office,

    znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,

    chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.

    terminowości realizacji powierzonych zadań

    wysoka kultura osobista

    Oferujemy

    umowę o pracę - pełen etat

    zatrudnienie w stabilnej firmie

    miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć

    możliwość rozwoju w księgowości i w podatkach

    praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00