Senior QA Engineer - Warsaw, Polska - ING

    ING
    ING Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    ING background
    Employee
    Opis

    O stanowisku

    umowa o pracę

    Warszawa (praca hybrydowa), zdalnie

    zł brutto

    Aplikacja do której poszukujemy QA Engineer służy do wykupu wierzytelności, jej głównym interesariuszem są pracownicy obszaru Operacji. Naszym celem jest zbudowanie systemu przyjaznego dla użytkownika i zautomatyzowanie wielu żmudnych czynności by odciążyć pracowników. Dostarczamy narzędzie pozwalające użytkownikom na sprawną i profesjonalną obsługę naszych Klientów. Częścią wspólną dla wszystkich projektów jest praca w metodyce zwinnej. Operacyjnie możesz u nas pracować całkowicie zdalnie choć miło nam będzie spotkać się z Tobą też w biurze od czasu do czasu.

    Twoje zadania

    • projektowanie i rozwój testów automatycznych aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
    • przygotowanie i utrzymywanie testów automatycznych testujących zarówno GUI jak i API,
    • prowadzenie manualnych testów funkcjonalnych nowych zmian przed przekazaniem do testów biznesowych
    • konfiguracja, wdrożenie i utrzymanie testów automatycznych w procesie CI/CD
    • proponowanie rozwiązań poprawiających jakość i stabilność framework'a testowego
    • analiza i raportowanie błędów w aplikacji
    • projektowanie scenariuszy testowych,
    • pomoc w utrzymaniu środowisk testowych

    Nasze oczekiwania

    • znajomość technologii i narzędzi: JBehave, REST API, Azure DevOps,
    • znajomość BDD, Selenium/Selenium WebDriver, pakietu Behave Python SQL (MS SQL oraz PostgreSQL), JavaScript, HTML, Chrome DevTools
    • testy automatyczne 70%, testy manualne 30%
    • doświadczenie w analizie, projektowaniu i realizacji testów
    • znajomość metodyk i standardów realizacji testów: ISTQB
    • doświadczenie w pracy z metodykami Agile, SCRUM
    • znajomość notacji UML
    • AzureDevOps
    • WireMock
    • znajomość z zakresu Migracji danych

    To oferujemy

    • pracę w dojrzałej biznesowo i technologicznie organizacji, w której razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
    • realny wpływ i decyzyjność w proponowaniu rozwiązań dla podległego obszaru technologicznego
    • hybrydowy model pracy
    • niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu BYOD (Bring Your Own Device)
    • dostęp do platform edukacyjnych m.in. Pluralsight, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
    • współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
    • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
    • kartę sportową i kafeterię benefitową na punkty
    • dodatkowe dni wolne
    • atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów