Młodszy konsultant – dział podatkowy - Warsaw, Polska - Advicero Nexia Sp. z o.o.

    Advicero Nexia Sp. z o.o.
    Advicero Nexia Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    3 tygodnie temu

    Młodszy konsultant – dział podatkowy w firmie Advicero Nexia Sp. z o.o. | softgarden

    View job here

    Młodszy konsultant – dział podatkowy

    • Pełny etat
    • Warszawa, Polska
    • Hybrid
    • Z doświadczeniem zawodowym

    NexiaAdvicero to zespół doradców podatkowych oraz księgowych, zajmujących się doradztwem w zakresie podatków oraz prowadzeniem księgowości i rozliczeń płacowych. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy doradczej Nexia International, jednej z 10 największych sieci audytorskich i konsultingowych na świecie ). Więcej informacji na stronie:

    W NexiaAdvicero przykładamy szczególną uwagę do wysokich standardów współpracy z naszymi Klientami. Ważna jest dla nas również społeczna odpowiedzialność biznesu oraz ekologiczne podejście. Jesteśmy grupą profesjonalistów pracujących razem dla zapewnienia możliwie najlepszej jakości świadczonych usług księgowych i podatkowych.

    Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Profil kandydata:

    • w trakcie studiów (preferowane studia prawnicze lub ekonomiczne),
    • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • osoby proaktywne, analityczne, zaangażowane oraz chętne do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

    Zakres obowiązków:

    • udział w procesach doradczych dla międzynarodowych firm;
    • zaangażowanie w ciekawe projekty transakcyjne oraz zmiany modeli biznesowych;
    • aktywny udział w projektach
    • przygotowanie analiz oraz ekspertyz podatkowych pod kierownictwem starszych pracowników;
    • wsparcie w przygotowywaniu publikacji branżowych oraz merytorycznych z zakresu doradztwa podatkowego.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznej atmosferze i bieżące wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego i podatkowego,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • pracę w zespole z dużym doświadczeniem, obsługującym duże i średnie podmioty zagraniczne lub z kapitałem zagranicznym - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
    • udział w ciekawych projektach dających możliwość przekrojowego pogłębiania wiedzy w zakresie wszystkich kluczowych podatków (z naciskiem na transakcje transgraniczne),
    • praca hybrydowa (połączenie pracy zdalnej z pracą z biura - biuro w Centrum Marszałkowska - Metro Świętokrzyska),
    • partnerskie relacje współpracy oraz szansa rozwoju i awansu,
    • elastyczny pakiet benefitów dopasowany do indywidualnych potrzeb (w tym: pakiet medyczny, dostęp do Multikafeterii i system premiowy - po okresie próbnym),
    • dodatkowy urlop oraz nagrodę uznaniową za podnoszenie kwalifikacji,
    • cykliczne szkolenia pracowników oraz spotkania integracyjne online, wyjazdy zagraniczne,
    • otwartość na nowe kreatywne pomysły i rozwiązania.

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV pod adres z dopiskiem Junior TAX_Konsutant_ 2024 lub za pomocą aplikacji on-line.

    Dziękujemy za przesłane zgłoszenia

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Advicero Nexia Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 00-008, Marszałkowska 126/134. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Aplikuj online Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden