elektromechanik

    Elektromechanik - Jasło, Polska - BALTIC WOOD S.A.

    BALTIC WOOD S.A.
    BALTIC WOOD S.A. Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska:

    Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek elektromechanicznych maszyn,

    Wykonywanie przeglądów okresowych,

    Ocena i dokumentacja bieżącego stanu technicznego maszyn.

    Wymagania:

    Doświadczenie na stanowisku Elektryk lub Elektromechanik,

    Znajomości obsługi komputera,

    Dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć rozwoju,

    Uprawnienia SEP (do 1 kV),

    Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (8h),

    Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

    Mile widziane:

    Znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektroniką,

    Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych.

    Oferujemy:

    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,

    Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników,

    Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia,

    Pakiet socjalny: świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym,

    Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,

    Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis,

    Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.

  • BALTIC WOOD S.A.

    Elektromechanik

    2 tygodnie temu

    BALTIC WOOD S.A. Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Doświadczenie na stanowisku Elektryk lub Elektromechanik, · Znajomości obsługi komputera, · Dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć rozwoju, · Uprawnienia SEP (do 1 kV), · Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (8h), · Umiejętność czytan ...