Elektromechanik | system premiowy | pakiet benefitów - Siemianowice Slaskie, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background
    Opis

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Elektromechanik | system premiowy | pakiet benefitów

    Numer referencyjny: 11247

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    Zadania:

    • utrzymanie ciągłości pracy maszyn
    • usuwanie awarii maszyn
    • cykliczne przeglądy maszyn, konserwacja maszyn

    Wymagania:

    • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
    • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
    • uprawnienia SEP- mile widziane

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
    • system premiowy- premie miesięczne
    • premię frekwencyjną
    • dofinansowanie do pakietu sportowego
    • ubezpieczenie grupowe
    • bezpłatne posiłki
    • dodatki z ZFŚS

    Kontakt telefoniczny:

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010