Warsaw

    Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka | Willa Łucja - Warsaw, Polska - enel-med

    enel-med

    Miejsce pracy: Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja, ul. Prystora 8.

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie kompleksowego procesu rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami geriatrycznymi, ortopedycznymi i neurologicznymi
    • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją procesu fizjoterapii

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • aktualne prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
    • minimum 3-letnie doświadczenia w pracy z pacjentami
    • doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi po zabiegach operacyjnych min. endoprotezoplastykach, złamaniach i urazach po wypadkach, udarach
    • ukończone kursy i szkolenia doskonalące i rozwijające w zakresie m.in.: terapia manualna, IBITA Bobath, PNF

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
    • umowę opartą o działalność gospodarczą
    • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00
    • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • kartę MultiSport

  • enel-med Warsaw, Polska

    Miejsce pracy: Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja, ul. Prystora 8. · Zakres obowiązków: · w zależności od posiadanych kompetencji - wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych · praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym · przygotowywanie pacjenta do ...