Wrocław

    Kierownik/Kierowniczka ds. Akwizycji w Biurze Ekspansji Wrocław - Lidl PL

    Lidl PL
    Lidl PL background
    Pełny etat
    Opis

    Podsumowanie

    W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz i bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:
    Kierownik ds. Akwizycji w Biurze Ekspansji Wrocław

    Twoje zadania

  • Poszukiwanie nowych lokalizacji pod inwestycje zgodnie z przekazanymi wytycznymi oraz strategią rozwoju firmy,
  • Kompleksowe opracowywanie umów kupna i sprzedaży nieruchomości, wraz z analizą prawną i podatkową.
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu i kupna, wraz z wyszukiwaniem lokalizacji alternatywnych i ustalaniem cen rynkowych nabycia nieruchomości,
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac zmierzających do zawarcia umów kupna i sprzedaży nieruchomości przy współpracy z organami administracji publicznej, kancelariami prawnymi, biurami projektowymi, geodetami, geologami.
  • Administrowanie poszczególnymi jednostkami w danym regionie,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z podmiotami działającymi na lokalnych rynkach nieruchomości, kontakty z organami administracji państwowej,
  • Weryfikacja rynku nieruchomości i analiza ogłoszeń publicznych w zakresie oferowanych do sprzedaży nieruchomości,
  • Bieżąca analiza ustaw i rozporządzeń mających wpływ na zawierane umowy
  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa Dolnośląskiego oraz województw ościennych
  • Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, gospodarka nieruchomościami, gospodarka przestrzenna, prawo i administracja)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność
  • Mobilność w ograniczonym zakresie, prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości i inwestycji
  • Wiedza z zakresu nieruchomości i inwestycji, prawa administracyjnego, ekonomii
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życiebezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiegokarta MultiSportbony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszkaProgram Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
  • RÓWNE PŁACE
    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • DahliaMatic Sp. z o.o. centrum, Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kim jesteśmy? · Jesteśmy jedną z największych polskich firm oferujących usługi w zakresie rozwiązań IT w regionie CEE oraz częścią Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Specjalizujemy się we wdrożeniach, utrzymaniach i rozwojach wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużyc ...

  • Sylius

    German Country Manager

    1 tydzień temu

    Sylius Brzeg, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Sylius to rewolucyjna platforma eCommerce, która przenosi granice handlu online na zupełnie nowy poziom. Wśród 7,000 sklepów korzystających z naszego rozwiązania znajdują się takie marki jak InterSport, Decathlon, Mytheresa, Einhell czy Brille24. Jesteśmy jedną z nielicznych firm ...