Wrocław

    Programista Fullstack - Puławska , Warszawa, Polska - Netia S.A.

    Netia S.A.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska:

    • projektowanie zmian w aplikacjach webowych
    • implementacja zmian w aplikacjach na podstawie otrzymanego projektu
    • projektowanie i implementację testów jednostkowych
    • tworzenie dokumentacji wykonywanych zmian
    • diagnozowanie i naprawę błędów w aplikacjach
    • odbiór i integrację kodu dostarczanego przez zewnętrznych dostawców
    • stałe dążenie do optymalizacji i podnoszenia jakości funkcjonowania systemów i platform pod kątem ich efektywnego wykorzystania.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy jako programista full stack (min. 2 lata)
    • znajomość języka Java i popularnych frameworków (Spring, Struts, Hibernate, JSF)
    • znajomość SQL i PL/SQL
    • znajomość technologii frontendowych (Angular, React, HTML, CSS, TypeScript/JavaScript)
    • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)
    • znajomość narzędzi takich jak: IDEA, Jenkins, GitLab, Maven, Gradle, Jira, Confluence
    • umiejętność obsługi Windows, Linuxa i Dockera na poziomie pozwalającym na samodzielną konfigurację środowisk developerskich. Mile widziane doświadczenie z Kubernetes.
    • znajomość języka polskiego (płynnie) i angielskiego (komunikatywnie)
    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji
    • umowę o pracę
    • pakiet benefitów firmowych
    • możliwość pracy zdalnej
    • wiele ciekawych projektów
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • PSE Innowacje sp. z o.o. Skarbowców b, Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Poszukujemy do naszego Centrum Kompetencji w Wrocław: · Projektant / Programista Systemu ERP IBM Maximo · Kluczowe obszary odpowiedzialności na tym stanowisku: · Projektowanie rozwiązań systemu IBM Asset Management (Maximo) poprzez aktywny udział w tworzeniu wizji biznesowej, ora ...

  • Convista Poland

    Backend Developer

    21 godzin temu

    Convista Poland Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Tworzymy projekt, który zasięgiem obejmuje staffing i controlling, a to jedne z najważniejszych procesów w firmie, ponieważ przekładają się na przychód całej organizacji. · Ten produkt wspiera efektywne lokowanie pracowników w projektach i zapewnia możliwość analizy zyskowności p ...