Poznań

    Sterowniczy Urządzeń Pakowni - Poznań, Polska - Heidelberg Materials

    Heidelberg Materials
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw.

    Poszukujemy pracownika do Spółki Górażdże Cement S.A na stanowisko:

    Sterowniczy Urządzeń Pakowni

    Miejsce pracy: Stacja przesypowa cementu - Poznań, ul. Bałtycka 3.

    Główne zadania:

  • Rozładunek i załadunek cementu luzem z cementowagonów;
  • Obsługa urządzeń mechanicznych SPC oraz utrzymanie ich sprawności technicznej (filtry, rękawy zasypowe, węże rozładunkowe itp.);
  • Dozór i obserwacja przynależnych urządzeń oraz zgłaszanie przełożonemu ewentualnych nieprawidłowości;
  • Obsługa terenów Stacji przesypowej cementu – utrzymanie porządku np. koszenie trawy, odgarnianie śniegu itp. oraz w obiektach SPC I takich jak magazyny, pomieszczenia operatorów, budynek zajezdni lokomotywy i bocznicy kolejowej;
  • Wykonywanie drobnych napraw sprzętu i urządzeń zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami.
  • Nasze wymagania:

  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność :)
  • Wykształcenie zawodowe;
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane uprawnienia manewrowy luz ustawiacz,
  • Nie wymagamy doświadczenia Wszystkiego Cię nauczymy
  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowane do karty Multisport, dofinansowanie do wakacji i kolonii dla dzieci, dofinansowania do kultury i sportu, owoce w pracy);
  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.