Świebodzin

    Technik utrzymania ruchu i infrastruktury - Swiebodzin, Polska - Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. Swiebodzin, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Sekcja utrzymania ruchu i infrastruktury w firmie Amazon stanowi fundament naszych operacji – to właśnie technicy wchodzący w jej skład dbają o to, by kluczowe urządzenia działały sprawnie i bez przerw. Rola technika RME obejmuje prowadzenie konserwacji szerokiej gamy sprzętu i stanowisk pracy przy zachowaniu najlepszych praktyk BHP, dbając o bezpieczeństwo współpracowników i zapobiegając przestojom maszyn. Pracuje nad podnoszeniem dostępności i jakości naszego sprzętu oraz nad poprawą środowiska operacyjnego.

    Key job responsibilities
    Obowiązki

    - Proaktywne i zapobiegawcze prace konserwacyjne dla szerokiej gamy urządzeń w centrach logistycznych
    - Przeprowadzanie nieplanowanych napraw i diagnostyka usterek w centrum logistycznym
    - Korzystanie z najnowszych narzędzi w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności
    - Przestrzeganie wszystkich zasad i praktyk w zakresie BHP
    - Wspieranie rozwoju i doskonalenia zawodowego praktykantów
    - Prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia i wdrażanie najlepszych praktyk w centrach na terenie UE

    A day in the life
    Dzień z życia

    Nasi technicy utrzymania ruchu i infrastruktury pracują w naszych centrach logistycznych, dzięki czemu mogą szybko reagować na wszelkie problemy związane z urządzeniami oraz przeprowadzają szereg zaplanowanych konserwacji zapobiegawczych, by zapewnić ich bezpieczne działanie. Do ich obowiązków należy również natychmiastowe reagowanie na awarie, diagnozowanie ich źródła, oraz opracowywanie i jak najszybsze wdrażanie rozwiązań. Przedstawiają również swoje sugestie dotyczące wprowadzania długoterminowych ulepszeń.
    Współpracując z bardziej doświadczonymi pracownikami, osoba na tym stanowisku będzie przeprowadzać bieżące zadania konserwacyjne, takie jak malowanie lub hydraulika, oraz komunikować się z kontrahentami, by w razie potrzeby zasięgać u nich fachowej wiedzy. Stanowisko to obejmuje pracę na różnych zmianach, dzięki czemu nasze centra logistyczne są pod opieką techników utrzymania ruchu i infrastruktury przez całą dobę – pozwalając firmie Amazon na dostarczanie klientom produktów z prędkością, z jakiej słyniemy.

    About the team
    Centrum logistyczne to miejsce, w którym firma Amazon stawiała swoje pierwsze kroki. Ze skromnego zespołu sprzedawców książek przekształciło się ono w wysokorozwiniętą korporację o zasięgu ogólnoświatowym, która każdego dnia obsługuje ponad 1,5 miliona zamówień. Osoby pracujące w centrach logistycznych stanowią fundament naszej działalności, a ich wysiłki pomagają nam w ekspansji naszej firmy na nowe rejony oraz w rozszerzeniu wachlarza świadczonych przez nas usług. Korzystając z najnowszych technologii, stale poszukujemy sposobów na zwiększenie i udoskonalenie gamy oferowanych przez nas produktów – dostarczanych szybko i tanio.
    Nasze zespoły w centrach logistycznych są pierwszym ogniwem w łańcuchu dostaw przyczyniającym się do realizacji zamówień klientów w tempie, z którego tak słyniemy. Pracujemy w centrach logistycznych, które stanowią serce prężnej sieci operacyjnej firmy Amazon i określane są niekiedy jako "pierwszy kilometr", ponieważ to właśnie tutaj większość przesyłek rozpoczyna swoją podróż. Pomagamy również zarządzać dynamicznie zmieniającymi się składami magazynowymi i umożliwiamy realizację szybkich dostaw 24 godziny na dobę.
    W naszych centrach logistycznych pracuje wiele różnych osób, bo oferujemy perspektywy dla osób o każdym poziomie umiejętności i wykształcenia. Niektórzy z nas zajmują się bezpośrednio towarami, inni analizują dane, pomagając wszystkim w firmie w podejmowaniu trafnych decyzji.

    We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

    Swiebodzin, POL

    BASIC QUALIFICATIONS

    Podstawowe kwalifikacje

    - Państwowe uprawnienia zawodowe w dyscyplinie inżynierskiej lub inne praktyczne kwalifikacje inżynierskie
    - Wcześniejsze doświadczenie jako wykwalifikowany inżynier
    - Wcześniejsze doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji mechanicznych i/lub elektrycznych
    - Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

    PREFERRED QUALIFICATIONS

    Preferowane kwalifikacje

    Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.

    - Doświadczenie w monitorowaniu warunkowym
    - Doświadczenie w pracy z urządzeniami do drukowania i aplikowania etykiet
    - Doświadczenie w wykrywaniu usterek i konserwacji systemów przenośnikowych i automatyzacji

  • Amazon Swiebodzin, Polska

    · Sekcja utrzymania ruchu i infrastruktury w firmie Amazon stanowi fundament naszych operacji - to właśnie technicy wchodzący w jej skład dbają o to, by kluczowe urządzenia działały sprawnie i bez przerw. Rola technika RME obejmuje prowadzenie konserwacji szerokiej gamy sprzętu ...

  • DIY Logistic Services

    Technik Utrzymania Ruchu

    1 tydzień temu

    DIY Logistic Services Swiebodzin, Polska

    Do Działu Technicznego (Technical Department) poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiekcie. Do zadań techni ...

  • Perceptus Sp. Z O.o.

    Administrator Systemów It

    Perceptus Sp. Z O.o. Zielona Góra, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : Microsoft SQL Server Windows Server Share Point Jira Confluence responsibilities : administrowanie, utrzymanie i rozwój obecnej infrastruktury sieciowej LAN, WLAN zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych, w tym ich aktualizacje, monitorowanie ruchu ...