Elektromechanik w Wytwórni Pasz - Ligota Dolna, Polska - CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA Ligota Dolna, Polska

    3 tygodnie temu

    Jednym z najważniejszych działów Firmy Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku, jest Zakład Produkcji Pasz. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze Wytwórnie Pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające najwyższe światowe standardy. Cedrob Pasze oferuje bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej.

    Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

    Elektromechanik w Wytwórni Pasz

    Miejsce pracy: Ligota Dolna

    Zakres obowiązków:

    utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego

    wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń

    wykonywanie okresowych przeglądów

    Wymagania:

    wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)

    uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu

    gotowość do pracy w systemie zmianowym

    dyspozycyjność

    umiejętność pracy zespołowej

    doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

    książeczka z sanepidu na nosicielstwo

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    atrakcyjne warunki zatrudnienia