Kierownik zespołu ds. sieci - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background
    Opis

    Dla naszego klienta poszukujemy Kierownika zespołu sieci.

    Firma wspiera rozwój gospodarczy i buduje kulturę inwestowania. Tworzą również międzynarodowe centrum kapitałowe. Zapewniają najwyższe standardy i bezpieczeństwo oparte o światowej klasy technologie.

    Zachęcamy do aplikowania

    oferujemy

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Udział w strategicznych projektach w środowisku dynamicznego rynku kapitałowego
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, dodatek hybrydowy)
    • Możliwość pracy w formule hybrydowej

    zadania

    • Zarządzanie pracami w Zespole Sieci
    • Utrzymanie obecnych oraz wdrażanie nowych rozwiązań w ramach infrastruktury sieciowej
    • Współpraca z Zespołem Architektury w ramach projektowania rozwiązań sieciowych
    • Monitorowanie pracy infrastruktury sieciowej z uwzględnieniem trybu dyżurowego 24/7
    • Wsparcie techniczne użytkowników sieci w zakresie sieci LAN i WAN
    • Wsparcie procesów zakupowych, planowanie cyklu życia oraz kosztów utrzymania i modernizacji sprzętu oraz współpraca z dostawcami, negocjacja umów
    • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji

    oczekujemy

    • Wykształcenia wyższego technicznego – preferowane kierunki: sieci, telekomunikacja
    • Co najmniej 5-letniego doświadczenia w branży IT – wsparcie, utrzymanie infrastruktury sieciowej opartej o urządzenia Cisco, Fortigate
    • Co najmniej 2-letniego doświadczenia związanego z kierowaniem zespołem (nie musi być taki sam obszar)
    • Znajomości technologii Cisco potwierdzone certyfikatami poziomu CCNA/CCNP
    • Znajomości rozwiązań technologicznych opartych o urządzenia z rodziny Cisco (Catalyst, Nexus, ISR/ASR, ASA/NFGW)
    • Umiejętności zarządzania regułami Firewall z rodziny Fortigate
    • Znajomości protokołów routingu (eBGP, iBGP, OSPF)
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min.B2)
    • Umiejętności analitycznych
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Gotowość do pracy hybrydowej (dyżury, instalacja sprzętu)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia