Operator Wózka Widłowego

    Operator Wózka Widłowego - Bełżyce, Polska - LST-Polska Sp. z o.o.

    LST-Polska Sp. z o.o.
    LST-Polska Sp. z o.o. Bełżyce, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Opis stanowiska

    praca w Dziale Magazynu związana z ustawianiem towaru na regałach za pomocą wózka widłowego;

    ustawianie towaru zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi;

    dbałość o powierzony sprzęt; kontrola stanów magazynowych;

    załadunek samochodów dostawczych.

    Wymagania

    doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania;

    umiejętność organizacji pracy własnej;

    umiejętność pracy w zespole;

    odpowiedzialność, punktualność, dokładność.

    Oferujemy

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    szkolenia i rozwój;

    atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • LST-Polska Sp. z o.o.

    LST-Polska Sp. z o.o. Bełżyce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymaganiadoświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania; · umiejętność organizacji pracy własnej; · umiejętność pracy w zespole; · odpowiedzialność, punktualność, dokładność. · Opis stanowiskapraca w Dziale Magazynu związana z ustawianiem towaru na regałach za pomocą wóz ...