Pracownik w dziale pakowania- od zaraz - Tłuszcz, Polska - Benett PEOPLE Sp. z o.o.

    Benett PEOPLE Sp. z o.o.
    Benett PEOPLE Sp. z o.o. Tłuszcz, Polska

    3 tygodnie temu

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Pracownik w dziale pakowania- od zaraz

    Miejsce pracy: Tłuszcz

    Lokalizacja: Warszawa- Białołęka ul. Annopol

    Poszukujemy energicznych, komunikatywnych, uzdolnionych manualnie osób od zaraz

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie
    • Oprócz stawki godzinowej , atrakcyjne motywujące bonusy
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: ,
    • Pracę manualną z drobnym asortymentem- kartami
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Wdrożenie w zakres obowiązków

    Opis stanowiska:

    • Pakowanie kart płatniczych w koperty
    • Etykietowanie kopert zgodnie z określonymi standardami firmy
    • Praca manualna przy stołach

    Oczekujemy:

    • Sumienności, rzetelności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
    • Dyspozycyjności do pracy od zaraz w systemie dwuzmianowym
    • Umiejętności pracy w zespole

    Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą portalu lub o wysłanie sms o treści KARTA pod nr tel