Gdańsk

    Operator wózka widłowego z UDT kat. II WJO - Gdańsk, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie oraz w Gdańsku.

    Operator wózka widłowego z UDT kat. II WJO

    Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    Rozładunek / załadunek ciężarówek

    Przewóz, paletowanie, składowanie na magazynie

    Bezpieczna obsługa wózków widłowych, zgodnie z przepisami i procedurami UDT.

    Przestrzeganie procedur przy przyjmowaniu i wydawaniu materiałów.

    Wymagamy:

    Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego (UDT kat. II WJO)

    Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych. - 1 rok (warunek konieczny)

    Sprawności fizycznej.

    Oferujemy:

    Umowa o pracę

    Wynagrodzenie od 5500 zł brutto + benefity.

    Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym.

    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

    Praca w przyjaznym zespole.

    Jest możliwość organizacji dojazdów.

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Gdańsk, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie oraz w Gdańsku. · Magazynier z ...