Kraków

    Programista Python - Kraków, Polska - COMARCH

    COMARCH
    COMARCH Kraków, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    comarch background

    W związku z rozwojem jednostki R&D, do naszego zespołu poszukujemy Python Developera. Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za budowanie nowych lub rozszerzanie modułów OpenStack w Comarch Cloud Infraspace (CIC).

    Posiadasz solidne umiejętności programowania w języku Python i świetnie radzisz sobie w środowisku Linux? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Nie czekaj, aplikuj już dziś

    PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne kierunki techniczne (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Doświadczenie systemowe w środowiskach Linux/Unix
  • Bardzo dobra znajomość Pythona - włączając środowisko (dependencje, virtual env itp.) i utrzymywanie istniejącego kodu
  • Znajomość kluczowych elementów i ogólnej architektury OpenStack
  • Podstawowe zagadnienia wirtualizacji (KVM, QEMU itp.)
  • Orientacja w podstawowych zagadnieniach sieciowych (adresacja, routing, protokoły)
  • Znajomość Git lub innego systemu kontroli wersji
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie i znajomość:Flask, Django, SQLAlchemybazy danych, w szczególności Postgresql - znajomość zagadnień operacyjnych (instalacja i utrzymanie)budowania REST APIzarządzania systemami produkcyjnymi z wysoką dostępnością SLAbudowania procesów CI/CDGo, Docker, Kubernetesumiejętność debugowania i rozwiązywania złożonych problemów technicznych w systemach klasy enterprise
  • TWOJE ZADANIA

  • Rozwijanie i utrzymanie modułów OpenStack w modelu PaaS w dedykowanym zespole
  • Eksploracja nowych zagadnień i prototypowanie
  • Automatyzacja procesów i produkcyjne utwardzanie rozwiązań
  • Współpraca z innymi zespołami w celu realizacji zadań równoległych i zależnych
  • DLA CIEBIE

  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Rozwijająca praca w zespole R&D
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code'u
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

  • COMARCH

    Programista C++/Python

    W naszym zespole pracujemy przy projektach związanych z rozwojem oprogramowania i aplikacji wspierających proces certyfikacji (aplikacje windows, aplikacje mobilne) standardów łączności. · Jeśli masz już doświadczenie w C++/C# albo Python, a jednocześnie nieustannie dążysz do dos ...

  • Softelnet S.a.

    Python Developer

    Znalezione w: Jobs Search PL C2 - 3 godziny temu

    Softelnet S.a. Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : Python SQL Postgre SQL about-project : Geospatial Network Inwentory mający zastosowanie w projektowaniu sieci światłowodowych FTTH. · Więcej informacji uzyskasz na stronie responsibilities : Opracowywanie i implementacja algorytmów geoprzestrzennych i geo ...