Police

    Tester Oprogramowania - -, Police, Polska - Asseco Data Systems

    Asseco Data Systems
    Asseco Data Systems -, Police, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Szukamy Testera, który dołączy do naszego zespołu, który zajmuje się wytwarzaniem systemu Doręczeń Elektronicznych. Będziesz zaangażowany w analizę wymagań oraz projektowanie rozwiązań, testowanie naszych aplikacji (manualnie oraz automatycznie), wsparcie wdrożeń, a także diagnozowanie problemów. Będziesz mieć wpływ na stosowane technologie, rozwój procesów związanych z wytwarzaniem i bezpieczeństwem naszych aplikacji. Nie szukamy specjalisty w jednej dziedzinie, ale kogoś kto, poza przygotowaniem planu testów oraz scenariuszy testowych, będzie w stanie zadbać o jak najwyższą jakość wytwarzanych aplikacji.

    Jeśli szukasz stanowiska, które daje dużo swobody, ale też stawia wyzwania, dobrze trafiłeś. Jeśli szukasz małego zespołu, w którym ceniona jest wiedza i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

    Szczecin, Królowej Korony Polskiej 21

    Zadania:

    • rozwijanie testów automatycznych,
    • przygotowywanie danych testowych,
    • wykrywanie i zgłaszanie defektów,
    • tworzenie testów automatycznych usług udostępniających API,
    • tworzenie testów automatycznych warstwy frontend (GUI),
    • współudział w rozwijaniu środowisk testowych,
    • kreatywne myślenie, współtworzenie rozwiązania, dbanie o atmosferę w zespole, rozwój własny.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • minimum rok doświadczenia na stanowisku testera,
    • mile widziana znajomość języka angielski,
    • znajomość metod wytwarzania oprogramowania,
    • umiejętność planowania i implementacji testów,
    • doświadczenie w automatyzacji testów (backend - Postman, frontend - Selenium),
    • doświadczenie w testowaniu manualnym (web, API),
    • stack technologiczny: Java, Angular, PostgreSQL,
    • odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • komunikatywność,
    • praca w zespole.

    Mile widziane:

    • znajomość języka programowania Java,
    • znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa,
    • znajomość koncepcji baz danych (SQL),
    • doświadczenie z narzędziami takimi jak: JMeter, Cucumber,
    • certyfikat/znajomość Sylabusa ISTQB.

    Oferujemy:

    • boxy powitalne dla nowych pracowników,
    • dostęp do zaawansowanych technologii,
    • praca w największej spółce IT,
    • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
    • dofinansowanie okularów,
    • drużyna Asseco Active Team,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karta Multisport,
    • playroomy,
    • owocowe poniedziałki,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.,
    • spotkania integracyjne,
    • dofinansowanie wypoczynku.

  • Sb Software Sp. Z O.o. Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Tester oprogramowania Miejsce pracy: Szczecin Technologie, których używamy System operacyjny Windows Linux O projekcie Dołącz do naszego zespołu, gdzie będziesz rozwijać swoje umiejętności i współtworzyć ciekawe projekty Jeśli jesteś gotowy na rozwój w obszarze technicznym, to cz ...

  • Asseco Data Systems S.A.

    Tester Oprogramowania

    1 tydzień temu

    Asseco Data Systems S.A. Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Oczekiwania: · wykształcenie minimum średnie, · minimum rok doświadczenia na stanowisku testera, · mile widziana znajomość języka angielski, · znajomość metod wytwarzania oprogramowania, · umiejętność planowania i implementacji testów, · doświadczenie w automatyzacji testów (back ...