Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów - Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej

    Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej
    Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej Chorzów, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
    WYKŁADANIE TOWARU w sklepie kosmetycznym

    Lokalizacja: Chorzów

    Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów

    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • Dbanie o porządek na magazynie
    • Przyjmowanie dostaw
    • Obsługa wózka transportowego dolly
    • Przywożenie, wywożenie, załadunek i rozładunek towarów

    Wymagania:

    • Ukończone 18 lat
    • Dyspozycyjność
    • Komunikatywność i kultura osobista
    • Ze względu na charakter pracy bardzo mile widziani mężczyźni

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
    • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie 27,70 zł brutto / h
    • Bezpłatne pakiety szkoleń
    • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
    • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
    • Możliwość stałej współpracy
    • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

    Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: +48

    Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at], formularz kontaktowy pod adresem , telefonicznie pod numerem lub pisemnie na adres siedziby administratora.