Warsaw

    Staż | Komunikacja Zew | Freundschaft - Warszawa, Polska - Program Kariera

    Program Kariera
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

    Program Kariera zaprasza na staż:

    FREUNDSCHAFT - Dział Nowego Biznesu i Komunikacji Zewnętrznej - Stażysta/-ka ds. komunikacji

    IDEALNY KANDYDAT TO:

    Szukamy osoby, która ukończyła studia wyższe lub jest na 2-3 roku studiów (preferowane wykształcenie humanistyczne, dziennikarstwo i komunikacja, PR, marketing itp.) i chce spróbować swoich sił we współtworzeniu strategii komunikacji agencji reklamowej.

    Jeśli masz lekkie pióro, jesteś kreatywny i lubisz wychodzić poza utarte schematy – dołącz do nas

    Sporym plusem będzie znajomość programu Canva, ale nie jest to warunek konieczny.

    CEL/PROGRAM STAŻU:

    Chcesz dowiedzieć się jak od środka wygląda praca w agencji reklamowej?

    Poznać kreatywnych ludzi z nieszablonowym podejściem do tworzenia materiałów dla Klientów?

    Nauczyć się nowych umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów?

    Wpadnij do nas na staż

    Staż możesz odbyć w systemie hybrydowym: częściowo pracujemy zdalnie, jednak spotykamy się też w naszym biurze zlokalizowanym na Mokotowie (od maja przenosimy się do Centrum Warszawy). Poszukujemy osoby, która będzie dostępna minimum 20 godzin tygodniowo.

    Kilka słów o naszej agencji:

    JESTEŚMY RÓŻNI RAZEM

    JESTEŚMY FREUNDSCHAFT

    Wierzymy, że z różnic powstają lepsze platformy, content, design, performance i experience, a komunikacja to otwieranie się na innych.

    ZADANIA STAŻYSTY:

    – współtworzenie strategii komunikacji agencji

    – wsparcie w budowaniu wizerunku marki w mediach społecznościowych, w tym przygotowywanie contentu na portale społecznościowe

    – aktywny udział w tworzeniu PRu agencji

    – dbanie o spójną identyfikację wizualną

    – weryfikacja i optymalizacja prowadzonych działań

    – przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby komunikacji, w tym na spotkania realizowane w tym obszarze