Specjalista ds. Sprzedaży

    Specjalista ds. sprzedaży - Międzybórz, Polska - WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

    WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
    WAJNERT MEBLE sp. z o. o. Międzybórz, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    nawiązywanie współpracy handlowej z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami,

    utrzymywanie wysokiego poziomu relacji współpracy handlowej,

    realizacja planów sprzedażowych,

    obsługa programu Impuls,

    sporządzanie ofert handlowych, zamówień w systemie,

    wystawianie faktur,

    kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymywanych ofert od podwykonawców oraz danych z działów przygotowania produkcji,

    analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji.

    NASZE WYMAGANIA:

    komunikatywność,

    umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,

    umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych,

    dobra organizacja pracy własnej,

    biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office,

    znajomość branży meblowej,

    wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,

    dodatkowy atut: Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

    znajomość języka angielskiego (lub innego do weryfikacji) na poziomie średniozaawansowanym,

    umiejętność pracy w zespole.

    TO OFERUJEMY:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

    komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,

    praca w miłym zespole,

    praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    niezbędne narzędzia pracy,

    praca stacjonarna Międzybórz,

    możliwe wyjazdy służbowe 1 do 2 razy w miesiącu w zależności od projektu.

  • WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

    Specjalista ds. sprzedaży

    2 tygodnie temu

    WAJNERT MEBLE sp. z o. o. Międzybórz, Polska W pełnym wymiarze godzin

    NASZE WYMAGANIA:komunikatywność, · umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych, · umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych, · dobra organizacja pracy własnej, · biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office, · znajomość branży meblowej, ...