Key Account Manager - Wrocław, Polska - Human & Hunter Professional

    Human & Hunter Professional

    Human & Hunter Professional (część Human & Hunter Sp. z o.o. - wpis do rej. nr 6664) od 13 lat zajmuje się doradztwem personalnym (Outplacement, RPO, Contracting), rekrutacjami stałymi oraz Executive Search. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla w ramach 6 kluczowych branż (FMCG, Automotive, Retail/Fashion, Logistyka, SSC/BPO, IT).

    O Grupie:
    Human & Hunter Professional to część obecnej w 11 krajach Grupy SGP, od 2006 roku świadcząca kompleksowe usługi z zakresu m.in. rekrutacji i szkolenia kadr, kontroli jakości dla branży motoryzacyjnej i marketingu dla firm (promocja w Social Mediach, organizacja Eventów, Corporate Branding). Grupa posiada nowoczesne centrum jakościowo-inżynieryjne oferujące również rozwiązania m.in. tomografii komputerowej i skanowania 3D. Obsługuje ponad 3 000 partnerów na świecie, zatrudniając ponad 5 000 pracowników na poczet zadowolonych Klientów.

    Obecnie do naszego zespołu Professional poszukujemy osoby na stanowisko:

    Key Account / Business Development Manager

    Oferujemy:

    • Rynkowe wynagrodzenie zasadnicze oraz konkurencyjny system prowizyjny, bez górnego limitu;
    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B;
    • System hybrydowej oraz elastyczne godziny pracy;
    • Pracę w nowoczesnej organizacji oraz doskonałą atmosferę w zespole profesjonalistów branży;
    • Wsparcie działu marketingu w przygotowaniu ofert handlowych, kampaniach zorientowanych na generowanie leadów sprzedażowych;
    • Możliwość obsługi różnorodnych projektów dla globalnych i prestiżowych Klientów;
    • Wpływ na kierunek rozwoju Spółki zarówno na rynku polski, jak i za granicą oraz realną możliwość rozwoju wewnątrz struktur organizacji, w tym awansu na stanowisko Commercial Directora;
    • Udział w konferencjach branżowych, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz wsparcie specjalistów z dziedziny rekrutacji i sprzedaży;
    • Kluczowe narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego, LinkedIn Sales Navigator, dedykowany system CRM z aktualną bazą ponad 5 000 klientów;
    • Decyzyjność w kwestii ustalanych marż i rabatów;
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, m.in.: Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, liczne spotkania integracyjne, etc.

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi Partnerami spółki;
    • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży (w tym prowadzenie negocjacji handlowych, badania potrzeb klienta, uczestnictwo w przetargach, etc.);
    • Stałe monitorowanie rynku usług rekrutacyjnych w obszarze szans biznesowych,
    • Współtworzenie strategii sprzedaży oraz oferowanego wachlarza usług;
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na rynku polskim i międzynarodowym (przy wykorzystanie metody cross-sellingu).

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze usług HR;
    • Umiejętność nawiązywania i budowanie relacji biznesowych z osobami decyzyjnymi po stronie przedsiębiorstw zatrudniających 100+ FTE (kontakt na poziomie: Plant Manager, HR Director, Head of Purchasing, CEO, etc.);
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
    • Orientacja na klienta, doskonałe umiejętności interpersonalne oraz analityczne.