Łódź

    Samodzielna Księgowa y - Łódź, Polska - BONPRIX SP Z O O

    BONPRIX SP Z O O
    BONPRIX SP Z O O Łódź, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    Jesteśmy międzynarodową marką modową działającą w 30 krajach na całym świecie. Należymy do czołowych firm e-commerce w Europie i jesteśmy najprężniej działającą firmą Grupy Otto.

    SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZILENY KSIĘGOWY

    Miejsce pracy: Łódź

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • księgowanie dokumentów;
    • faktury kosztowe, przychodowe;
    • wyciągi bankowe;
    • sporządzanie deklaracji podatkowych;
    • bieżąca analiza kont księgowych;
    • uzgadniania rozrachunków;
    • kontrola płatności klientów – wyjaśnianie przychodzących płatności i odpowiednie przypisanie;
    • sporządzanie zestawień, sprawozdań, raportów wewnętrznych na potrzeby raportowania do banków, GUS, NBP;
    • usprawnianie procesów księgowych w spółce;
    • udział w projektach firmowych.

    NASZE WYMAGANIA:

    • znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych (VAT, CIT);
    • przynajmniej kilkuletniego doświadczenia w pracy w księgowości na pełnych księgach;
    • wykształcenia wyższego kierunkowego (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia);
    • dobra znajomość SAP-FI i MS Office 365, w szczególności Excel;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2;
    • dokładność, skrupulatność i terminowość, a także innowacyjność i optymalizacja procesów.

    TO OFERUJEMY:

    • pracę w międzynarodowej firmie;
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • pakiet prywatnej opieki medycznej;
    • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • nagrody za staż pracy;
    • owocowe dni;
    • dofinansowanie posiłków.

  • Value Finance Łódź, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Chcesz aby przy pomocy Twojej pracy powstawały jakościowe i znaczące dla biznesu analizy finansowe? · Szukamy osób, którym zależy na wykonywaniu pracy: · z sensem, · zespołowo (Samodzielna/y Księgowa/y współpracuje bezpośrednio z Młodszą Księgową) · i na czas · Obecny świat ksi ...

  • HQ CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Polska

    Na Szwedzkim rynku od 2014 roku . Posiadamy 3 biura w tym jedno w Sztokholmie .Posiadamy również oddział Szwedzkiej firmy MGK Construction Sverige Ab .Lata z nami w tej chwili około 160 osób . · Monter Konstrukcji Stalowych - prefabrykacja · Obowiązki · Poszukujemy samodzielnych ...