Kraków

    Program #LATOWSTRABAG – techniczne utrzymanie budynków - Kraków, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Opis

    Aufgaben

    Twoje zadania:

  • Poznanie funkcjonowania Spółki z branży Facility Management ( techniczne utrzymanie obiektu)
  • Wsparcie działań biura na obsługiwanym obiekcie w okolicy, gdzie mieszkasz ( np. biuro Poznań, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Wałbrzych)
  • Ofertowanie, kalkulacje, kontakt z klientem, przeglądy techniczne, analiza usterek
  • Wsparcie w prowadzeniu bieżącej dokumentacji serwisowej obiektu
  • Pomoc w rozliczaniu prac techników i firm zewnętrznych Korzyści dlaCiebie
  • 3 miesięczne płatne zatrudnienia ( umowa zlecenia) na obsługiwanym obiekcie
  • Możliwość zatrudnienia po okresie wakacyjnym
  • Wsparcie Opiekuna - kierownika obiektu
  • Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem specjalistów
  • Qualifikationen

    Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś uczniem lub studentem kierunków technicznych - preferowana specjalność elektryczna, automatyka, inżynieria środowiskowa i interesuje Cię kariera z branży FM ( absolwenci również mile widziani)
  • Masz wiedzę w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, HVAC i p.poż.
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nowe informacje
  • Znasz pakiet MS Office

  • PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Kraków, Polska

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE · jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce. · Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przys ...

  • Jobhouse Sp. z o.o.

    Technik Obiektu

    2 dni temu

    Jobhouse Sp. z o.o. Kraków, Polska

    W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości poszukujemy kandydatów na stanowisko: · Technik Obiektu · Kraków · Zapewniamy · umowę o pracę (stawka do ustalenia) · długoterminowe i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającym się międzynarodowym środowisku · zróżnico ...

  • HRK SPÓŁKA AKCYJNA Brzesko, Polska

    Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie. · Twoje przyszłe zadania · W nowej roli będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie podległym zespołem technicznym, dążąc do rozwoju nowoczesnego podejścia w z ...