Księgowa Księgowy

    Księgowa / Księgowy - Toruń, Polska - Blackstones CS

    Blackstones CS
    Blackstones CS Toruń, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe, zarządzanie sekretariatem korporacyjnym oraz wspieranie klientów w kwestiach związanych z prowadzeniem przez nich działalności. Przewagę zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 140 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

    Twój zakres obowiązków
    • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz z kapitałem zagranicznym
    • sporządzanie deklaracji VAT
    • kalkulacja podatku CIT
    • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat
    • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami
    • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta
    Nasze wymagania
    • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)
    • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
    • dobra znajomość arkusza Excel
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
    • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)
    To oferujemy
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
    • pracujemy 8 godzin dziennie z możliwością ruchomego rozpoczynania i kończenia pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
    • atrakcyjny system premiowy
    • system poleceń pracowniczych
    • dostęp do platformy benefitowej
    • pakiet medyczny
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
    • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów
    • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi

  • Green Capital

    Księgowy/ Księgowa

    Green Capital Torun, Polska

    Zakres Obowiązków: · Wprowadzanie dokumentów księgowych powierzonych Spółek do Optimy (OCR), · Weryfikacja wprowadzonych dokumentów księgowych pod kątem formalnym i merytorycznym, · Prowadzenie ksiąg rachunkowych na podstawie dowodów księgowych Spółek zgodnie z UOR zgodnie z przy ...

  • Visopack sp. z o.o. Toruń, Polska W pełnym wymiarze godzin

    NASZE WYMAGANIA:Wykształcenie kierunkowe · Doświadczenie minimum 2 letnie w pracy w finansach i księgowości · Dokładność, umiejętność wyznaczania priorytetów, dobra organizacja pracy · Chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji · Umiejętności analityczne · Znajomość pakie ...

  • Green Capital Torun, Polska