Chojnice

    Brukarz - Chojnice, Polska - PORR S.A.

    PORR S.A.
    PORR S.A. Chojnice, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

    Twój zakres obowiązków

    • Praca przy układaniu nawierzchni brukarskich
    • Praca przy regulacji i obsadzaniu włazów drogowych
    • Prace związane z wykonywaniem podbudów i układaniem krawężników drogowych, obrzeży chodników

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Obsługa narzędzi ręcznych
    • Umiejętność pracy w zespole i dokładność
    • Dobra organizacja pracy

    To oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
    • Miejsce pracy: DK22 Chojnice-Czersk

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie nauki języków
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    • Dofinansowanie wypoczynku