Asystent / Asystentka Działu Prawnego - Kraków, Polska - Ziko

    Ziko
    Ziko Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    O nas

    ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

    Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie rejestrów Działu Prawnego oraz ich bieżące aktualizowanie
    • Dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów oraz korespondencji
    • Wsparcie administracyjne zespołu prawników w sprawach bieżących
    • Przygotowywanie projektów dokumentów prawnych pod nadzorem prawnika
    • Przygotowywanie bieżących i cyklicznych raportów oraz zestawień
    • Udział, jako członek zespołu projektowego, w wybranych projektach realizowanych przez Dział Prawny
    • Sporządzanie researchu do opinii prawnych w sprawach związanych z prawem farmaceutycznym, prawem konsumenckim, prawem gospodarczym i prawem cywilnym
    • Analiza obowiązujących aktów prawnych oraz bieżący monitoring prac legislacyjnych dotyczących branży farmaceutycznej oraz zmian w przepisach prawa

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • Skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
    • Inicjatywna, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Mile widziane

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w wewnętrznym Dziale Prawnym/Administracyjnym lub kancelarii prawnej/notarialnej

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • Atmosfera oparta na współpracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Ubezpieczenie na życie
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Program wsparcia "Możesz na nas liczyć"
    • Elastyczne godziny pracy
    • Premia za polecanie przyjaciół
    • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

    Przesyłając aplikację rekrutacyjną (w tym CV), tym samym wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas dodatkowych danych osobowych zawartych w aplikacji, a niewymaganych przepisami prawa pracy [art. 4 pkt. 11 w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO]. Mając na uwadze ochronę Państwa prywatności prosimy o nieprzesyłanie nam danych dotyczących karalności, jeśli nie wynika to wprost z ogłoszenia o pracę. Jeżeli nie chcecie Państwo, abyśmy przetwarzali Państwa dodatkowe dane osobowe, prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

    Posiadacie Państwo prawo do wycofania zgody. W celu jej wycofania i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji na adres: lub kontakt w dowolny inny sposób. Prosimy pamiętać, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Socrates Time z o.o., ul. Kamieńskiego 51, Kraków. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Jest nim Pan Jacek Skalski. Możecie się Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw drogą e-mailową: lub pisząc na adres: IOD, ul. Henryka Kamieńskiego 51, Kraków.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem prawnym w zakresie wynikającym z Kodeksu Pracy. Brak podania danych będzie skutkować brakiem możliwości udziału w rekrutacji. Inne dane przesłane nam w CV i dokumentach aplikacyjnych przetwarzamy na podstawie Państwa zgody tzn., że ich podanie jest dobrowolne. Brak podania danych dodatkowych nie będzie skutkować brakiem możliwości udziału w rekrutacji. Wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych poprzez czynność przesłania nam aplikacji o pracę (podstawa wynikająca z RODO: art. 6 ust. 1 lit. a). Mając na uwadze ochronę Państwa prywatności prosimy o nieprzesyłanie nam danych dotyczących karalności, jeśli nie wynika to wprost z ogłoszenia o pracę. Takie dane będziemy usuwać. Jeżeli wśród danych, które nam Państwo przekażecie z własnej inicjatywy, znajdą się dane wrażliwe, np. o stanie zdrowia, to dodatkowo zwrócimy się do Państwa o wyraźną zgodę w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to odrębną zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Państwa dane osobowe zostaną powierzone dostawcom usług wspierających proces rekrutacji, w tym w zakresie systemów informatycznych i aplikacji.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie zostaną usunięte. Posiadacie Państwo prawo do wycofania zgody. W celu jej wycofania przed upływem ww. okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji na adres: lub kontakt w dowolny inny sposób. Prosimy pamiętać, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe wyłącznie w sytuacji, kiedy Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody.

    Posiadają Państwo także prawo do: dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie danych jest niezgodne z przepisami ochrony danych.