Kalisz

    Partner, Finance - Kalisz, Polska - Raytheon Technologies

    Raytheon Technologies
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Unspecified

    Nie jesteśmy romatykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

    Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

    Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego osobom z obszaru operacyjnego z zakresu analiz kosztowych i wycen produktu
  • analiza trendów kosztów operacyjnych i odchyleń od planu i ich omawianie z obszarem produkcyjnym
  • aktywna współpraca z działami planowania finansowego w zakresie opracowania prognoz kosztu wytworzenia
  • sporządzanie analiz na potrzeby biznesu
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz
  • analiza opłacalności inwestycji
  • Nasze wymagania:

  • praca hybrydowa wymaga obecności minimum 3 dni w biurze
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, ekonometria, matematyka
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale finansowym
  • znajomość podstaw rachunkowości (szczególnie w powierzonym obszarze) oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce
  • znajomość metod oceny projektów inwestycyjnych oraz oceny powdrożeniowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
  • dobra organizacja pracy, również pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość
  • Mile widziane:

  • znajomość aplikacji: Power Apps, Lista SharePoint, Power BI, VBA
  • umiejętności liderskie
  • To oferujemy:

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę
  • premię kwartalną – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną
  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni.
  • przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla "dwukołowców"