Tomaszów Mazowiecki

    Mistrz Produkcji - Tomaszow Mazowiecki, Polska - LeasingTeam Group

    LeasingTeam Group background

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Mistrz Produkcji

    Numer referencyjny:

    Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

    Zakres obowiązków

    • Koordynowanie działań podejmowanych przez pracowników produkcji przetwórczej
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
    • Kontrola parametrów produkcji przetwórczej
    • Analiza wskaźników produkcyjnych, podejmowanie decyzji w przypadku odstępstwa od założonych celów
    • Nadzór nad przestrzeganiem norm BHP oraz innych wymaganych w danym obszarze w zakładzie pracy
    • Zarządzanie podległym personelem
    • Bieżące zgłaszanie problemów technicznych

    Oczekiwania:

    • preferowany kandydat z branży spożywczej
    • umiejętności zarządzania personelem
    • możliwość pracy w systemie 2 zmianowym

    Oferta:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dodatkowe benefity : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie, nieoprocentowane pożyczki pracownicze

    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

  • Randstad Polska

    Mistrz zmiany produkcji

    1 tydzień temu

    Randstad Polska Gorzkowice, Polska

    oferujemy · zatrudnienie bezpośrednie · umowe o pracę · wynagrodzenie do 6500 brutto · premia do 20% · benefity: ( opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie , wczasy pod grusza, bony na święta i inne.) · zadania · zarządzanie zespołem pracowników( organizacja p ...

  • Randstad

    2 tygodnie temu

    Randstad Gorzkowice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    W zarządzaniu ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie? · Masz doświadczenie jako lider / brygadzista / mistrz na produkcji? · Szukasz pracy na już aplikacje złóż;) · miejsce pracy : Gorzkowiceoferujemy · zatrudnienie bezpośrednie · umowe o pracę · wynagrodzenie do 6500 brutto · pr ...