Kasjer/ka w markecie spożywczym - Łódź, Polska - Jobman Sp. z o.o.

    Jobman Sp. z o.o.

    Jobman Sp. z o.o. marka należąca do Jobman Group Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

    Jobman Group Sp. z o.o. - jedna z czołowych ogólnopolskich agencji pracy tymczasowej, obecna na rynku human resources od 2001 r., działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

    Kasjer/ka w markecie spożywczym

    Miejsce pracy: Łódź

    Miejsce pracy: Łódź ul. Bandurskiego

    OBOWIĄZKI:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

    WYMAGANIA:

    aktualne ORZECZENIE do celów sanitarno-epidemiologicznych
    - komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
    - wysoka kultura osobista
    - odpowiedzialność i rzetelność

    pełnoletniość

    OFERUJEMY:
    - umowę zlecenie
    - stawkę w wysokości 27,70zł brutto/h,

    możliwość refundacji badań sanepid
    - szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
    - czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
    - obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
    - liczne konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami

    Po zgłoszeniu udziału w akcji pomocy schronisku na naszym Facebook'u, każda przepracowana godzina to 0,05 zł dla zwierzaków. Aplikujcie i pomagajcie razem z nami

    Jesteś zainteresowny/a? Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem:

    DODATKOWE INFORMACJE:

    Aplikacje powinny zawierać klauzulę: 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'