Menedżer Działu Obsługi Klienta - Murawa , Poznań, Polska - Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

    Pikseo Sp. z o.o. sp.k.
    Pikseo Sp. z o.o. sp.k. Murawa , Poznań, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO

    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

    Stanowisko: Menedżer Działu Obsługi Klienta (digital marketing)Miejsce pracy: Poznań (Murawa Office Park)

    Twój zakres obowiązków:

    • efektywne zarządzanie i nadzór nad pracą Biura Obsługi Klienta
    • prowadzenie procesu onboardingu nowych pracowników (coaching, motywacja, mentoring)
    • zapewnienie wsparcia na każdym etapie działania oraz dbanie o rozwój teamu
    • wsparcie asystentów i specjalistów w procesie obsługi klientów
    • monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów
    • analiza rynku z branży digital marketingu w celu identyfikacji trendów i możliwości biznesowych
    • negocjacje i kontakty z kluczowymi klientami
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki
    • monitorowanie wyników i raportowanie postępów w realizacji celów
    • wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju marki

    Nasze wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub 3- letnie doświadczenie w obsłudze klienta B2B
    • znajomość branży marketingu internetowego (w szczególności zagadnień związanych z procesem tworzenia stron www, kampaniami Google Ads i SEO)
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z zespołem, umiejętności negocjacyjne, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych)
    • myślenie strategiczne i biznesowe
    • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
    • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
    • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności

    To oferujemy:

    • pracując u nas będziesz miał realny wpływ na budowanie firmy oraz marki PIKSEO
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w systemie:
    • podstawa 7000 zł (netto) + system premiowy oparty na wynikach
    • pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
    • szkolenia wstępne prowadzone przez certyfikowanych specjalistów
    • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji
    • system poleceń pracowniczych.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Objazdowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub w polityce prywatności na naszej stronie internetowej .

  • Pikseo Sp. z o.o. sp.k. Murawa , Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO · Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczes ...