Technik elektryk - Łódź, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Wymagania:
    • wykształcenie techniczne – preferowane kierunki elektryk, elektromechanik
    • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów – mile widziane
    • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1 E (możliwość odnowienia)
    • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
    • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy
    • wysoka kultura osobista, umiejętność kształtowania dobrych relacji z klientami
    • prawo jazdy kat. B, mile widziane
    • możliwość pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełny etat) w międzynarodowej organizacji
    • szeroką ofertę szkoleń
    • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, MultiSport
    • przyjazne środowisko pracy
    Zadania:
    • prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu
    • wykonywanie przeglądów instalcji i urządzeń elektrycznych
    • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
    • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
    • nadzór i/lub wykonywanie przeglądów przy współpracy z naszą firmą
    • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej