Poznań

    Niemcy - Monter maszyn - Poznań, Polska - EWL Group

    EWL Group
    EWL Group Poznań, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Miejsce pracy – Zweibrücken, Niemcy

    Dla naszego niemieckiego klienta, producenta maszyn budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter maszyn

    OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy
  • Zakwaterowanie płatne 300 euro
  • Stawkę godzinową 23,44€ brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-13:30, 14:00-21:30
  • Pracę przy montażu części do maszyn budowlanych
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc
  • ZADANIA:

  • Montaż dostarczonych części: hydraulicznych, mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zgodnie ze specyfikacją
  • Kontrola jakości elementów
  • Montaż elementów transportowych przez suwnice i drobnych elementów
  • WYMAGANIA:

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Posiadanie własnego samochodu – wymagane
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku montera lub mechanika maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymagane
  • Chęć nawiązania stałej współpracy
  • Dodatkowe informacje:Rodzaj zatrudnienia: Tymczasowe

  • personnelservicepolskaspzoo

    Monter zbiorników paliwa

    personnelservicepolskaspzoo Poznań, Polska

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 · Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. · Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży Automotive, która poszu ...

  • personnelservicepolskaspzoo Jasin, Polska

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780 · Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. · Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży Automotive, która poszu ...