Warsaw

    Spedytor drogowy - Warsaw, Polska - LOGINEX Sp. z o.o.

    LOGINEX Sp. z o.o.
    LOGINEX Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    1 dzień temu

    Opis

    Loginex Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

    Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

    W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

    Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

    Spedytor drogowy

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    • Organizowanie obsługi logistycznej oraz realizacja zleceń transportowych.
    • Obsługa oraz pozyskiwanie zleceniodawców.
    • Wyszukiwanie zleceń na giełdach transportowych.
    • Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi bieżącym klientom.
    • Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych.
    • Realizacja budżetu według założonego planu.
    • Odpowiedzialność za dokumentację transportową.
    • Optymalizacja kosztów.
    • Opracowanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami spedycyjnymi.

    Nasze wymagania:

    • Swobodne porozumiewanie się w j. angielskim (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub/i niemieckiego).

    • Posiadanie min. rocznego doświadczenia na stanowisku Spedytora/ Dyspozytora.

    • Znajomość działania giełd transportowych.

    • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

    • Atutem będą umiejętności handlowe oraz negocjacyjne.

    • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

    Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

    • chciałbyś / chciałabyś być zatrudniony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na atrakcyjnych warunkach,
    • chcesz pracować w biurze o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji,
    • dobra atmosfera w pracy wśród zgranego zespołu jest dla Ciebie istotna, a spotkania integracyjne są miłym urozmaiceniem,
    • lubisz uprawiać sport, a dofinansowanie do karty Multi-Sport będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem,
    • chciałabyś/ chciałbyś korzystać z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej,
    • cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań.
    • Gwarantujemy niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
    • Proponujemy możliwość współpracy hybrydowej lub zdalnej.

    Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy w CV dołączyć aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • hrestie

    Spedytor Drogowy

    4 dni temu

    hrestie Warsaw, Polska

    Dla naszego Klienta szybkorozwijającej się firmy spedycyjnej, poszukujemy osób, które dołączą do warszawskiego zespołu spedycji drogowej · Oferujemy · Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę · Możliwość realizowania swoich inicjatyw · Dwuskładnikowe wynagordzenie z transparentnym ...

  • Bba Transport System Sp. Z O.o. Sp. K. Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    BBA Transport System Sp. · z o.o. · Sp.k. · Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym oferującym rozwiązania z zakresu spedycji, transportu i logistyki. · Współpracujemy zarówno z wielkimi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami. · Naszą ambicją jest budowanie zaufania kl ...