Warsaw

    PHP Devekoper - Warsaw, Polska - it_house

    it_house
    it_house Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Dołącz do 4-osobowego zespołuz branży transportowo-logistycznej w roli PHP Developera , którego celem będzie zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz wspieranie bardziej zrównoważonej branży logistycznej. Jeśli cenisz sobie pracę w niekorporacyjnym środowisku z nowoczesnych technologiami, nie zwlekaj - aplikuj już teraz Nasz klient świadczy usługi transportowe różnego rodzaju produktów samochodami ciężarowymi oraz naczepami tego samego dnia lub nocy.

    Ithouse to polska firma licząca ponad 80 osób. Specjalizujemy się w 3 obszarach:

    • tworzymy aplikacje mobilne i webowe na zamówienie klientów (najczęściej tworzymy coś od zera lub dodajemy w pełni nowe funkcjonalności), a następnie zajmujemy się ich utrzymaniem,
    • budujemy dedykowane zespoły dla naszych Klientów.
    • wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów z branży IT, a naszym Kandydatom staramy się proponować jak najlepiej dopasowane oferty pracy.

    Twój zakres obowiązków:

    • Optymalizacja wydajności aplikacji w celu zapewnienia płynnego działania platformy przy obsłudze dużej liczby użytkowników i danych.
    • Aktywny udział w pracy nad platformą, która działa na produkcji oraz szybka reakcja na potrzeby użytkowników.
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacyjnych pomysłów w celu doskonalenia funkcjonalności platformy oraz poprawy doświadczenia użytkownika.
    • Przeprowadzanie analizy kodu podczas codereview, identyfikowanie potencjalnych problemów, oraz sugerowanie optymalizacji i poprawek.
    • Stały kontakt z biznesem.

    Twoje kompetencje:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera.
    • Doświadczenie w optymalizacji wydajności aplikacji w PHP (Symfony), zwłaszcza w kontekście obsługi dużej liczby użytkowników i danych.
    • Umiejętność tworzenia skalowalnych aplikacji w PHP (Symfony).
    • Znajomość MySQL oraz GraphQL.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy komercyjnej nad projektami związanymi z branżą transportu, spedycji lub logistyki (TSL).
    • Znajomość frameworka Laravel.

    Oferujemy Ci:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
    • Pracę w modelu hybrydowym po wdrożeniu do projektu (Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.)
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Sprzęt.

    Benefity:

    • Masaże.
    • Siłownia.
    • Trener personalny.

    Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie wahaj się aplikować Z chęcią opowiemy Ci o szczegółach

    Do usłyszenia