Jelenia Góra

    Konstruktor Wiązek Elektrycznych - Jelenia Góra, Polska - endegospzoo

    endegospzoo

    ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD. Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

    Zakres obowiązków

    • Projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących systemów elektrycznych (maszyny, samochody)
    • Konstruowanie wiązek elektrycznych 2D/3D
    • Tworzenie, edycja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną w systemie PLM
    • Analiza rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem wykonawstwa
    • Współpraca z klientem w celu poprawy jakości oraz obniżenia kosztów produktu
    • Rzetelna i terminowa realizacja powierzonych zadań
    • Pozyskiwanie i przeanalizowanie niezbędnych danych konstrukcyjnych
    • Konstrukcja i optymalizacja wiązek elektrycznych od konceptu do produkcji seryjnej
    • Opracowywanie i uzgadnianie rozwiązań konstrukcyjnych przy zachowaniu ustalonych technik produkcyjnych, zgodnie z obowiązującymi normami
    • Tworzenie dokumentacji CAD 2D/3D (Catia V5 EHI, EHA, NX, LDorado, Elena) i kontrola poprawności danych
    • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej
    • Odpowiedzialność za kontakt z klientem zewnętrznym w ramach prowadzonego projektu

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnicznym, elektrycznym lub mechanicznym
    • Znajomość programów branżowych CATIA V5 Moduł EHI / Siemens NX / LDorado / Elena / E3Cable
    • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
    • Mile widziana znajomość procesu Vobes
    • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
    • Umiejętność współpracy z zespołem projektowym
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
    • Czynne prawo jazdy kat. "B"

    Oferujemy

    • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
    • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatna Opieka Medyczna (Medicover)
    • Karta MultiSport
    • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego
    • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
    • Przyjazna atmosfera pracy

  • MERCUS Logistyka sp. z o.o.

    Kierowca autobusu

    3 dni temu

    MERCUS Logistyka sp. z o.o. Bolesławiec, Polska

    MERCUS Logistyka sp. z o.o. Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 30 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako:- operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.,- wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących ...