Operator maszyn i urządzeń - Daszyna, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Daszyna, Polska

    3 dni temu

    ANIMEXFOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak:

    Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Obecnie do nowego zakładu K5 poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Operator maszyn i urządzeń

    Miejsce pracy: Daszyna

    Główne zadania:

    • W zakresie produkcji mączek i tłuszczów zwierzęcych:
      • Organizowanie i kierowanie procesem produkcji maczek i tłuszczów zwierzęcych w oparciu o miesięczne plany produkcji,
      • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami technologicznymi przy zachowaniu pełnego wykorzystania zdolności produkcyjnej maszyn i urządzeń węzła technologicznego oraz normatywnej wydajności surowca i jakości wyrobów gotowych,
      • Wykonywanie prac porządkowych,
      • Udział w bieżącej optymalizacji procesów produkcyjnych,
      • Rozwiązywanie problemów technicznych i wykonywanie drobnych napraw maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • Podstawowa wiedza techniczna,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach technologicznych,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Posiadanie uprawnień do kierowania wózków widłowych,
    • Mile widziane uprawnienia SEP.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w systemie zmianowym,
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
    • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
    • Pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności, polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy, możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Animex Foods Sp. z o.o. Daszyna, Polska

    Obecnie do nowego zakładu renderingowego Animex K5 poszukujemy pracownika na stanowisko: · Specjalista ds. Technicznych Miejsce pracy: Daszyna · Główne zadania: · Organizowanie i nadzorowanie prawidłowej pracy i eksploatacji maszyn, urządzeń, · Kontakt z serwisami zewnętrznymi ...

    ANIMEXFOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki. Obecnie ...