Kołobrzeg

    Poszukujemy montażystów - Kolobrzeg, Polska - EWL SA

    EWL SA
    EWL SA Kolobrzeg, Polska

    6 dni temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

    Szukasz stabilnej pracy aby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny?

    Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców poszukujemy:

    Montażystów

    Pracodawca oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie na rękę)
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Opłacone zakwaterowanie oraz transport podczas delegacji
    • Przyjazne środowisko pracy - zespołowa praca to klucz do sukcesu
    • Realizacje unikalnych i ciekawych projektów dających radość

    Zakres obowiązków:

    • Montaż konstrukcji stalowo - drewnianej zgodnie z wytycznymi
    • Nieskomplikowane prace warsztatowe
    • Prace pomocnicze związane z instalacją konstrukcji
    • Przestrzeganie zasad BHP

    Wymagania pracodawcy:

    • Dyspozycyjność do pracy w terenie - harmonogram ustalany indywidualnie
    • Znajomość obsługi urządzeń budowlanych
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV

    Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.