Częstochowa

    Praca na magazynie komponentów elektronicznych - Częstochowa, Polska - ZF Group

    ZF Group
    ZF Group Częstochowa, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 godzin temu

    ZF Group background
    Opis

    Req ID Częstochowa, Poland

    Praca na magazynie komponentów elektronicznych – Nowy Zakład Elektroniki

    Twoje zadania:

  • Przyjmowanie dostaw, kompletacja zamówień na produkcję oraz realizacja wysyłek do Klientów
  • Nadzór nad przepływem materiałów w systemie
  • Prowadzenie dokumentacji wszystkich dowodów przychodu i rozchodu z magazynów
  • Sprawdzanie stanów magazynowych – przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych i rocznych
  • Obsługa urządzeń magazynowych – np. skanery
  • Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w obsłudze skanera
  • Uprawnienia UDT
  • Znajomość obsługi komputera, MS Office, podstaw MS Excel
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na obszarze magazynowym
  • Znajomość programów ERP (SAP)
  • Oferujemy:

  • Chcesz mieć bezpośredni wpływ na wysokość swojej premii? W Zakładzie Elektroniki dostępny system premiowy kształtują pracownicy
  • Miesięczna premia za frekwencję
  • Miesięczna premia za wyniki zakładu
  • Nagroda roczna
  • Lubisz dobrze zjeść? W naszej stołówce znajdziesz pyszne (i tanie) śniadania, obiady i przekąski
  • Chcesz zadbać o siebie i swoich bliskich? Jako pracownik Zakładu Elektroniki, będziesz miał możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych PZU i LUXMED
  • Szukasz pracodawcy, który wesprze Cię w trudnych sytuacjach albo po prostu dołoży się do wakacji? Nasz Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych przewiduje pomoc w tych właśnie sytuacjach
  • Lubisz zakupy? A może potrzebny Ci dostęp do siłowni i punktów rekreacyjnych? Program benefitów współfinansowany przez pracodawcę (MyBenefit)
  • Kto nie lubi rabatów? My lubimy, dlatego przygotowaliśmy lokalny program rabatów, dedykowany dla pracowników ZF.
  • Potrzebujesz relaksu? Nasi pracownicy mają bezpłatny dostęp do pływalni w regionie (Częstochowa, Kłobuck, Myszków, Radomsko)