Kierownik Projektu w Dziale Aplikacji Hurtu i Logistyki - Chemików , Płock, Polska - ORLEN S.A.

    ORLEN S.A.
    ORLEN S.A. Chemików , Płock, Polska

    19 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Kierownik Projektu w Dziale Aplikacji Hurtu i Logistyki

    Twój zakres obowiązków

    • Opiniowanie i koordynacja projektów teleinformatycznych w ramach grup zadań dla handlu hurtowego i logistyki w ORLEN S.A. i w Grupie Kapitałowej
    • Analiza architektury funkcjonalnej systemów teleinformatycznych w obszarze handlu hurtowego i logistyki w ORLEN SA i w Grupie Kapitałowej jako architekt rozwiązań
    • Udział przy odwzorowaniu procesów biznesowych w obszarze handlu hurtowego i logistyki na wspierające je aplikacje w systemach teleinformatycznych, we współpracy z klientem biznesowym
    • Koordynacja testów rozwiązań teleinformatycznych oraz poszukiwanie rozwiązań automatyzujących testy
    • Analiza ograniczeń i ryzyk otoczenia biznesowego poprzedzająca uruchomienie nowego rozwiązania
    • Akceptowanie i odbiór dokumentów analitycznych wykonanych przez firmy zewnętrzne
    • Prace związane z bieżącym utrzymaniem i rozwojem systemów teleinformatycznych w przypisanym obszarze
    • Prowadzenie rozliczeń prac rozwojowych i utrzymaniowych wykonywanych przez dostawców (w tym archiwizacja dokumentacji systemów)
    • Udzielanie wsparcia stanowiskowego oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników biznesowych
    • Analiza, utrzymanie i wdrażanie rozwiązań i zaleceń bezpieczeństwa teleinformatycznego

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rozwojem aplikacji (preferowane w obszarze logistyki lub sprzedaży
    • Znajomość relacyjnych baz danych SQL i/lub Oracle potwierdzona doświadczeniem w rozwoju i/lub utrzymaniu systemów
    • Znajomość wybranych technologii tworzenia oprogramowania w architekturze Klient – Serwer
    • Doświadczenie w realizacji prac projektowych z wykorzystaniem różnych metodyk i podejść w zarządzaniu projektami
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

    Mile widziane

    • Znajomość zagadnień z dziedziny handlu hurtowego i logistyki, w szczególności dla transportu kolejowego i drogowego
    • Znajomość rozwiązań SAP w modułach SD i MM
    • Prawo jazdy kat. B

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
    • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
    • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
    • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
    • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

    Dodatkowo otrzymasz

    • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
    • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
    • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
    • Program wspierający rodzinę
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej