pracownik produkcji
Siemianice

    Pracownik produkcji - Siemianice, Polska - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Siemianice, Polska

    6 dni temu

    Trenkwalder Polska background

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Обязанности:

    • контроль качества выпускаемого продукта,
    • обслуживание машин,
    • монтаж компонентов,
    • маркировка и упаковка товара для отправки к потребителям,
    • соблюдать порядок на рабочем месте.

    Obowiązki:

    • kontrola jakości produktu,
    • konserwacja maszyn,
    • montaż elementów,
    • etykietowanie i pakowanie towaru do wysłania do konsumentów,
    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

    Требования:

    На открытую вакансию оператора производственного процесса требуются:

    • ответственные,
    • добропорядочные,
    • люди с желанием работать и зарабатывать,
    • готовы к посменной работе в две смены по 8 -12 часов (7:00-19:00, 19:00-7:00), работа с понедельника по пятницу, возможен выход на работу по субботам.

    Wymagania:

    • odpowiedzialność,
    • dokładność,
    • chęć pracy i zarabiania,
    • gotowość do pracy na dwie zmiany po 8 -12 godzin (7:00-19:00, 19:00-7:00), praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w soboty.

    Предлагаем:

    • работу на предприятии Technisat с современным оборудованием,
    • на официальных условиях труда согласно,
    • польскому законодательству (umowa zlecenie),
    • заработная плата 28,1 зл брутто , дополнительный бонус за работу в ночное время, ежи месячная премия до 300 зл брутто,
    • выплаты заработной платы до 15 числа следующего месяца,
    • обеспечиваем бесплатное проживание(от момента выхода на работу) по 2-3-4 человека в номере,
    • бесплатный транспорт с/на работу,
    • медицинское страхование,
    • постоянную поддержку со стороны фирмы Trenkwalder.

    Место работы: завод в с. Семянице, Оборники-Слёнске (поль. Siemianice, Oborniki Śląskie) в 30 км от г. Вроцлав (Wrocław).

    Oferujemy:

    • zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa zlecenie),
    • wynagrodzenie 28,1 zł brutto, dodatek za godziny nocne, premia do 300 zł brutto,
    • wypłaty wynagrodzenia do 15. dnia następnego miesiąca,
    • zapewniamy bezpłatny pobyt (od momentu przyjęcia do pracy) dla 2-3-4 osób w pokoju,
    • bezpłatny transport z/do pracy,
    • ubezpieczenie zdrowotne,
    • stałe wsparcie ze strony firmy Trenkwalder.

    Miejsce pracy: fabryki w Siemianicach, Obornikach Śląskich (30 km od Wrocławia)

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • personnelservicepolskaspzoo Lebork, Polska

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 · Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. · Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży SPOŻYWCZEJ, która poszuk ...

  • Grupa Progres Slupsk, Polska

    Grupa Progres це компанія з польським капіталом, яка підтримує компанії та працівників по всій Польщі, пропонуючи сучасні HR-послуги. Вже більше десятка років ми ефективно допомагаємо знайти роботу у надійних роботодавців. Ми даємо вам можливість розвиватися, будувати власну кар' ...