Płatny Staż w Dziale HR - Warsaw, Polska - Bosch

    Bosch
    Bosch Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    BOSCH background
    Intern
    Opis

    Opis firmy

    W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

    Opis oferty pracy

    Zadania:

  • Wsparcie przy zakładaniu i aktualizacji akt pracowniczych
  • Kompletowanie dokumentów
  • Pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Dystrybucja dokumentów kadrowych , dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Przygotowywanie analiz dotyczących absencji, badań okresowych itp.
  • Archiwizacja dokumentów
  • Współpraca i wsparcie przy projektach i procesach prowadzonych w dziale
  • Kwalifikacje

    Profil:

  • Jesteś studentem i chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie pracując w wymiarze min. 30 h w tygodniu?
  • Interesują Cię procesy związane z zatrudnieniem pracowników?
  • Chcesz wziąć udział w ważnym kadrowym projekcie rozwoju zespołu pracowniczego?
  • Szukasz wspaniałych, zaangażowanych ludzi, pracujących #LikeABosch, otwartych na dzielenie się wiedzą i umiejętnościami?
  • Interesuje Cię praca wśród osób, dla których uśmiech i zaangażowanie jest na porządku dziennym?
  • Zależy Ci na wykorzystaniu umiejętności językowych (angielski)?
  • Dodatkowe informacje

    Benefity:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w zakresie spraw kadrowo-płacowych
  • Wsparcie merytoryczne ze strony Specjalisty ds. Personalnych
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia ( minimum 6 miesięcy )
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku