Miejsca pracy

    Samodzielny księgowy - Polska - Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.

    Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
    Flize Gres Sp. z o.o. sp.k. Polska

    2 tygodnie temu

    Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście.Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi.

    Samodzielny księgowy

    Obowiązki

    • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży.
    • Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami.
    • Miesięczna kontrola sald kont księgowych.
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK.
    • Obsługa systemu programu Subiekt.

    Wymagania

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym.
    • Znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT) oraz Ustawy o rachunkowości.
    • Znajomość zagadnień księgowych.
    • Duża samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu.
    • Mile widziane posiadanie certyfikatu ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

    Oferujemy

    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pracę w dowolnej formie zatrudnienia.
    • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.