Młodszy Specjalista ds Finansowych - Wołoska , Warszawa, Polska - Aldesa Polska

    Aldesa Polska
    Aldesa Polska Wołoska , Warszawa, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowywanie projektów gwarancji we współpracy z Działem Przetargów, Działem w Hiszpanii i instytucjami finansowymi
    • kontrola udzielonych i otrzymanych gwarancji, aktualizacja bazy danych w SAP i list Excel, przedstawianie administracji na budowie / PM informacji o gwarancjach, które mają wygasnąć w następnym miesiącu
    • weryfikacja gwarancji przedstawionych przez podwykonawców we współpracy z Działem Prawnym i budowami
    • wdrażanie informacji w SAP FI (kredyty) i SAP TR Module - wystawione gwarancje, udzielone kredyty, księgowanie wyciągów bankowych
    • kontrola poprawności wgrywania wyciągów bankowych, przekazywanie informacji do Działu Księgowości o ruchach bankowych
    • codzienna kontrola kredytów, faktoringu, forwardów i potwierdzeń (aktualizacja plików Excel)
    • współpraca z brokerem w zakresie polis ubezpieczeniowych, wnioskowanie o płatności składek
    • dbanie o dokumentację związaną z rachunkami bankowymi, liniami gwarancyjnymi, instrumentami finansowymi (FX)
    • przygotowywanie raportów o stanie środków pieniężnych

    Nasze wymagania

    • 2/3 lata doświadczenia w Działach Finansowym lub Księgowych
    • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • umiejętność pracy w zgranym i różnorodnym Zespole
    • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego
    • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracyMile widziane
    • znajomość branży budowlanej
    • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego SAP

    To oferujemy

    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • praca w formie hybrydowej
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dofinansowanie nauki języków obcych
    • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta MultiSport Plus
    • owocowe poniedziałku
    • jeden krótszy dzień pracy :)
    • brak dress code'u