Poznań

    Projektant Obwodów Pierwotnych Stacji Elektroenergetycznych - Poznań, Polska - kdrhumanresourcesconsulting

    kdrhumanresourcesconsulting
    Opis

    Lokalizacja: Poznań lub Kraków

    Forma zatrudnienia: UoP / B2B

    Praca stacjonarna / hybrydowa

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie informacji / danych wejściowych do opracowania dokumentacji
    • opracowywanie koncepcji zagospodarowania stacji elektroenergetycznych WN/SN
    • kompleksowe opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie obwodów

    pierwotnych stacji WN/SN

    • wykonywanie wizji lokalnych obszaru projektowego
    • pozyskiwanie uzgodnień branżowych w zakresie stacji elektroenergetycznej
    • koordynacja międzybranżowa
    • zarządzanie wykonywaniem projektu pod kątem harmonogramu
    • bieżąca kontrola zgodności wykonanych robót względem dokumentacji projektowej (nadzory autorskie)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechniki
    • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
    • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu obwodów pierwotnych (doświadczenie w koordynacji projektu, uzyskiwaniu uzgodnień/ decyzji/ pozwoleń, współpraca z branżystami, koordynacja podwykonawców)
    • znajomość podstawowych programów biurowych Word, Excel, AutoCad)
    • znajomość PN i IEC w zakresie stacji elektroenergetycznych SN i/lub WN
    • prawo jazdy B
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • znajomość języka angielskiego w stopniu B2

    Co oferujemy:

    • umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
    • premie projektowe
    • "wczasy pod gruszą"
    • karta lunchowa sodexo (przedpłacana w wysokości 450 zł/mc)
    • prywatna opieka medyczna
    • karta Multisport
    • kurs językowy
    • pozostałe szkolenia, kursy
    • elastyczny czas rozpoczęcia pracy

    Siedziba w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta

  • ENPROM Poznań, Polska

    Opis stanowiska: · Kompleksowe wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie stacji elektroenergetycznych WN i NN wraz z pełnieniem nadzorów autorskich · Współpraca z zespołem projektowym w zakresie realizacji zadań · Realizacja powierzonych zadań zgodnie z harmonogramem · Sza ...

  • Michael Page

    Kierownik Kontraktu

    2 dni temu

    Michael Page Poznań, Polska

    Planowanie, organizacja i realizacja kontraktu w oczekiwanym terminie, jakości i z założonym wynikiem ekonomicznym, zgodnie z zasadami BHP i ochrony środowiska, z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi spółki, · Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej, · Opracowanie ...

  • Michael Page Poznań, Polska

    bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, · koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, przy budowie stacji i linii elektroenergetycznych, · analiza i optymalizacja materiałów przetargowych, projektów budowlanych i ...