Kontroler jakości

    Kontroler Jakości - Osowiec, Polska - MOJ S.A.

    MOJ S.A.
    MOJ S.A. Osowiec, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska

    Kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobów (odkuwki matrycowe), Kontrola jakości dostaw (materiały hutnicze),

    Nadzór jakościowy nad przebiegiem procesu produkcyjnego,

    Odbiór wyrobu gotowego,

    Wystawianie dokumentów odbiorowych,

    Sporządzanie dokumentacji jakościowej (ISO9001).

    Wymagania

    Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym,

    Dobra znajomość rysunku technicznego,

    Umiejętność obsługi podstawowych narzędzie pomiarowych,

    Znajomości obsługi pakietu MS Office – szczególnie Word, Excel,

    Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

    Wykształcenie:

    Wyższe – preferowane techniczne.

    Oferujemy

    Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

    Stabilne warunki zatrudnienia,

    Atrakcyjny pakiet socjalny,

    Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • MOJ S.A.

    Kontroler Jakości

    MOJ S.A. Osowiec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym, · Dobra znajomość rysunku technicznego, · Umiejętność obsługi podstawowych narzędzie pomiarowych, · Znajomości obsługi pakietu MS Office – szczególnie Word, Excel, · Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie komunikatywna znajomość języka ...