Ostrów Mazowiecka

    Pakowacz/Pakowaczka - umowa zlecenie 1 miesiąc - Ostrow Mazowiecka, Polska - ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

    ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.
    ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o. Ostrow Mazowiecka, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Zakres obowiązków

  • pakowanie wyrobów gotowych przy linii produkcyjnej,
  • obsługa owijarki palet,
  • właściwe oznaczenie opakowań,
  • sumiennie wykonywanie powierzonych obowiązków oraz przestrzeganie przepisów zakładu.
  • Wymagania

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h)
  • zdolności manualne,
  • odpowiedzialność, sumienność.

  • ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Spółka z o. o. Ostrów Mazowiecka, Polska W pełnym wymiarze godzin

    dyspozycyjność od zaraz · gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h) · zdolności manualne · odpowiedzialność, sumienność. · Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemic ...