Pracownik ochrony

    pracownik ochrony - Cedrowice-Parcela, Polska - TUBĄDZIN

    TUBĄDZIN
    TUBĄDZIN Cedrowice-Parcela, Polska

    2 dni temu

    Opis

    Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem zakładu przed wtargnięciem osób nieuprawnionych oraz kradzieżą mienia zakładowego
  • Obsługa monitoringu wizyjnego i alarmowego,
  • Prowadzenie ewidencji ruchu pojazdów,
  • Kontrolowanie wejść i wyjść na terenie obiektu,
  • Kontrolowanie transportu zewnętrznego, w szczególności dokumentów sprzedaży ze stanem faktycznym.
  • Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie związane z pracą na portierni lub w dziale ochrony,
  • orientacja na szczegóły (skrupulatność, dokładność),
  • umiejętność pracy zarówno w grupie jak i indywidualnie,
  • komunikatywność.
  • Oferujemy m.in.:

  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • Poszerzanie swojego doświadczenia zawodowego w ramach Grupy Tubądzin
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego i bezpłatnej prywatnej opieki medycznej
  • Dodatki okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
  • Zniżki pracownicze na produkty firmy