Świebodzin

    General Manager's Assistant - Swiebodzin, Polska - Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. Swiebodzin, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    General Managers Assistant / Asystent(ka) Zarządu

    W Amazon wspólnie tworzymy przyszłość. Od chwili założenia naszej firmy w 1995 roku każdego dnia się rozwijamy.

    Szukamy kandydatów na stanowisko Executive Assistant charakteryzujących się wysoką motywacją i dbałością o szczegóły. Praca na tym stanowisku wymaga prowadzenia ścisłej współpracy z Dyrektorem Generalnym w nowym centrum logistycznym. Podstawowym zadaniem jest zapewnianie szeroko rozumianego wsparcia oraz asystowanie w zarządzaniu. Nie bez znaczenia pozostaje również rola w społeczności liderów, jaką odgrywa osoba zatrudniona na tym stanowisku.

    Zakres codziennych obowiązków uwzględnia szeroki wachlarz zadań i interakcji. Nadrzędnym celem każdego działania jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

    Informacje na temat dynamicznie działających centrów logistycznych Amazon: zespoły operacyjne pracujące w poszczególnych centrach nadzorują szerokiej gamy asortyment, który pozostaje w ciągłym ruchu między działami obsługującymi produkty przychodzące lub wychodzące. Pracownicy wykorzystują wszystkie swoje umiejętności, dbając o to, by każdy klient otrzymał wybrany produkt w żądanym czasie. Jednocześnie, o ile to możliwe, stale usprawniają swoje procesy i procedury.

    Obowiązki:

    - Odpowiedzialność za całościowe zarządzanie czynnościami administracyjnymi zespołu liderów oraz koordynowanie jego pracy
    - Prowadzenie ścisłej współpracy z personelem wspierającym w zakresie utworzenia, koordynowania i zabezpieczenia sprawnego zespołu ds. wsparcia i zasobów oddelegowanego do obsługi projektów i zadań
    - Zdalne zarządzanie zespołem pracującym w terenie oraz osobami skierowanymi do pracy w innych ośrodkach operacyjnych
    - Nawiązanie sprawnej współpracy z pracownikami Amazon zatrudnionymi na równorzędnych stanowiskach na całym świecie: aranżowanie spotkań, telekonferencji, codziennych harmonogramów itp.
    - Organizowanie lokalnych imprez pracowniczych, w tym zarządzanie budżetem i terminami
    - Sporządzanie krótkich raportów ze spotkań oraz asystowanie w podejmowanych później działaniach
    - Rezerwowanie i koordynowanie podróży służbowych, rozpatrywanie wniosków o zwrot kosztów, koordynowanie zbiorowych wymagań podróży służbowych odbywanych przez współpracowników rozliczanych według stawek godzinowych
    - Przyjmowanie i koordynowanie odbywających się w centrum logistycznym wizyt gości dyrektora generalnego i zespołu kierowniczego
    - Tworzenie prezentacji i harmonogramów wizyt w centrum oraz kwartalnych spotkań organizacyjnych

    We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

    Swiebodzin, POL

    BASIC QUALIFICATIONS

    Podstawowe wymagania:

    - Duże doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta osobistego lub asystenta Zarządu wykonywanej w ramach zatrudnienia na szczeblu dyrektorskim lub menedżerskim
    - Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie; biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
    - Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel)
    - Zdolność wykonywania wielu zadań jednocześnie i ustalania priorytetów przy równoczesnym spełnianiu bieżących wymagań wszystkich członków dużego zespołu
    - Umiejętność przejmowania inicjatywy: szybkie realizowanie złożonych zadań i projektów przy minimalnych instrukcjach lub ich braku
    - Zdolność podejmowania odpowiednich decyzji i szybkiego reagowania na sytuacje wymagające rozwiązania w krótkim czasie
    - Umiejętność pewnego i skutecznego porozumiewania się z różnymi grupami ludzi, np. zarządem, współpracownikami, osobami spoza Amazon
    - Elastyczność i umiejętność dostosowania się oraz możliwość poświęcenia pracy takiej ilości czasu, jaka będzie konieczna do jej wykonania

    PREFERRED QUALIFICATIONS

    Preferowane kwalifikacje:

    - Mile widziane doświadczenie w dużym, dynamicznym środowisku pracy opartym na procesach

    Prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych najlepiej w języku angielskim.

    Amazon jest pracodawcą realizującym politykę równych szans. Jesteśmy głęboko przekonani, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o doświadczenie i kwalifikacje kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania.

    Amazon traktuje poważnie kwestię ochrony danych osobowych i przestrzega odnośnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej i w poszczególnych krajach. O ile kandydat aplikujący na stanowisko nie wyrazi sprzeciwu, przesyłając swój życiorys upoważnia dział ds. rekrutacji Amazon do przechowywania udostępnionych danych osobowych w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Amazon Corporate LLC. w Stanach Zjednoczonych lub przez jedną ze spółek stowarzyszonych, czego celem jest ocena przydatności kandydata pod kątem bieżących i przyszłych ofert pracy oraz przeprowadzenie procesu rekrutacji.

    Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli dział ds. rekrutacji Amazon. Firma nie udostępnia danych osobowych kandydata osobom trzecim bez jego zgody. W ramach procesu naboru Amazon może poprosić kandydata o upoważnienie działu ds. rekrutacji Amazon do niezależnego zweryfikowania podanych przez niego informacji przez usługodawcę zewnętrznego.

  • LeasingTeam Group Zielona Góra, Polska

    LeasingTeam Professional supports Polish and global enterprises in sourcing key talent and in human resources management. The Agency specializes in permanent recruitment for mid- and senior level positions and in white-collar outsourcing. We are part of LeasingTeam Group - Poland ...