Główny Energetyk - Strzelce Opolskie, Polska - KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o Strzelce Opolskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej / Energia
    Opis

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

    Zadania:

    Obsługa i nadzór i nad stacją GPZ 110/6kV.

    Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji przy uwzględnieniu planów produkcji.

    Raportowanie zużyć energii i weryfikacja wykorzystania zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie.

    Analiza kosztów energii i optymalizacja ich zużycia.

    Zabezpieczenie ciągłości dostaw i produkcji własnej mediów energetycznych.

    Nadzór techniczny nad zachowaniem sprawnego parku maszynowego na terenie Zakładu.

    Rozliczanie faktur za energie i media.

    Oczekujemy:

    Wykształcenia technicznego (np. energetyczne, elektryczne lub pokrewne).

    Gotowości do pracy stacjonarnej w centrali firmy w Strzelcach Opolskich.

    Doświadczenia w pracy z instalacjami energetycznymi w zakładzie produkcyjnym minimum rok, w tym na sieciach SN.

    Uprawnienia SEP GR I, II, III E i D.

    Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych.

    Oferujemy:

    Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    System nagród miesięcznych.

    Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

    Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

    Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

    Główny Energetyk

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o Strzelce Opolskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zadania: · Obsługa i nadzór i nad stacją GPZ 110/6kV. · Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji przy uwzględnieniu planów produkcji. · Raportowanie zużyć energii i weryfikacja wykorzystania zasobów ...

  • Malta Trading Services Sp. z o.o.

    2 dni temu

    Malta Trading Services Sp. z o.o. Strzelce Opolskie, Polska

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza eksp ...